W ciągu ostatnich kilku dni Bitcoin został pochwycony przez ogromną zmienność, a krypto waluta nie jest w stanie stworzyć zrównoważonego trendu.
Skłoniło to inwestorów do zastanowienia się, co może być dalej z BTC, ponieważ nadal znajduje się ona w przedziale długoterminowego handlu pomiędzy 10.000 a 11.000 dolarów.
Ostatni spadek, który spowodował, że krypta zwijała się z 10 500 dolarów dziennie, uderzył w jej techniczną perspektywę.

Jeden z analityków zauważył, że ten ostatni spadek unieważnił kluczowe wsparcie, które wcześniej wzmacniało jeden z jego scenariuszy byków.
Teraz, gdy ten poziom jest zepsuty, kupujący mają dla nich poważną pracę, jeśli chcą się dalej katalizować.
Bitcoin i zagregowany rynek krypto walutowy doświadczyły ostatnio ogromnych zawirowań, a niezdecydowana akcja cenowa BTC spowodowała pewien chaos wśród altcoinów.

Krypto waluta benchmarkowa może w najbliższym czasie nadal nie wykazywać tendencji, ponieważ jej niezdolność do znalezienia jakiejkolwiek stabilności wydaje się wskazywać, że wkrótce wykona duży ruch w tym czy innym kierunku.

14 BTC i 95,000 Free Spins dla każdego gracza, tylko w mBitcasino’s Exotic Crypto Paradise! Zagraj teraz!
Mówiąc o tej możliwości, jeden z traderów wyjaśnił, że uważa, iż następny ruch prawdopodobnie będzie faworyzował niedźwiedzie.

W szczególności zauważa, że jeden z podstawowych byczych scenariuszy, który oglądał, został unieważniony przez ostatni spadek Bitcoina. Jest to poważny znak, który sugeruje, że minusy mogą być nieuchronne.

BITCOIN NADAL NIE MA TRENDU, JAK NIEDŹWIEDZIE PRÓBUJĄ PRZEJĄĆ KONTROLĘ.

W momencie pisania, Bitcoin jest notowany na giełdzie po obecnej cenie 10.350 dolarów. Jest to około ceny, po której Bitcoin handlował przez cały czas po jego odbiciu od dziennego niżu wynoszącego 10.200 dolarów.

Niedźwiedzie powoli spychają BTC w dół w ciągu ostatnich kilku dni, ale musi jeszcze przetestować swój krytyczny region wsparcia między 9.900$ a 10.000$.

Dalsza obrona tego obszaru byłaby znakiem byka. Ze względu na silną tendencję spadkową wywołaną przez odrzucenie 11 200 dolarów, wizyta na tym poziomie może nastąpić w najbliższym czasie.

TRADER: JEDEN Z GŁÓWNYCH „BYCZYCH SCENARIUSZY“ BTC ZOSTAŁ UNIEWAŻNIONY

Popularny analityk kryptocurrency zaoferował ponure spojrzenie na Bitcoin, zauważając, że niedawny spadek cen zepchnął jego dzienną świecę poniżej 10.500 dolarów – co było kluczowym wsparciem.

 

Powiedział, że ten spadek może wskazywać, że dalsze straty są nieuchronne.

„BTC: Miałem możliwe bycze scenariusze na 3 przedziały czasowe w tym tygodniu: miesięczny, tygodniowy i dzienny. To unieważnia codzienny, nadal będę po prostu schładzać i czekać na pozostałe dwa (z uwagi na to, że są ważniejsze), ale to niekoniecznie jest znak, że chcesz widzieć byka“.

Bitcoin

Wizerunek dzięki uprzejmości DonAlt. Wykres przez TradingView.
Jeśli Bitcoin nie zjedzie wyżej i nie odzyska tego wsparcia, dalszy spadek może być nieuchronny w najbliższych dniach.

Comments closed.